Pobierowo

Pobierowo

Pobierowo to popularna miejscowość letniskowa położona miedzy Rewalem a Dziwnowem na wysokim brzegu morza wśród nadmorskiego lasu sosnowo - świerkowego. Jest najbardziej na zachód wysuniętą miejscowością Wybrzeża Rewalskiego. Pobierowo posiada rozległą, piaszczystą plażę, która zachęca do słonecznych i morskich kąpieli, a także spacerów na powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu. Ponadto panują tu dobre warunki do uprawiania windsurfingu i innych sportów wodnych.

Co warto zobaczyć w Pobierowie?

PLAŻA

Do największych atrakcji jednej z najbardziej znanych i najładniejszych miejscowości polskiego wybrzeża - jaką jest oczywiście Pobierowo - można zaliczyć z pewnością piękną, czystą i chronioną w sezonie plażę. Na plaży w Pobierowie, co roku, odbywa się cykliczna impreza pod nazwą Akademia Słońca.

SKATEPARK (ul. Moniuszki 4)

Skatepark to miejsce, które jest szczególnie ciekawą atrakcją dla dzieci i młodzieży. Przeznaczony jest on dla osób jeżdżących na bmx-ach, wrotkach czy deskach. Elementy skateparku: Mini-rampa z bankiem, Funbox z grindboxwm 3/3, Piramida z grindboxem 1/3, Quoter, Grindbox, Rurka do slajdów.

  • Godziny otwarcia: 7.00 - 22.00
MAGICZNY DOMEK (ul. Grunwaldzka 35, tel. 913 864 207)

Magiczny domek to, dość popularny w ostatnim czasie w Polsce, dom do góry nogami. Wchodząc do środka umysł doznaje szoku. Dotychczasowe ułożenie podłogi i sufitu zostanie zaburzone. 

MINI OCEANARIUM (ul. Grunwaldzka 36, tel. 514 831 541)

Odwiedzając nasze oceanarium masz możliwość spotkać się oko w oko z niebezpiecznym rekinem, drapieżnymi murenami czy pięknymi rybkami Nemo (Amfiprion). Przyjdź i zobacz podwodne życie płaszczek, piranii, ryb z rafy koralowej , jadowitych skrzydlic czy żółwi. 

Ostatnia aktualizacja - listopad 2023 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.dziwnow.com.pl nie odpowiada.
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00