Międzywodzie

Międzywodzie

Międzywodzie to niewielkie letnisko położone wśród lasów, na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zatoką Kamieńską. Miłośnicy plażowania znajdą tu czyste i szerokie plaże nad czystą wodą, a zwolennicy aktywnego wypoczynku, relaksu i wędkowania - piękne zakątki nad Zatoką Kamieńską. Międzywodzie, położone w jednej z najbardziej na południe wysuniętej części polskiego wybrzeża, jest jednocześnie nadmorską miejscowością o bardzo łagodnym klimacie. Panujący w Międzywodziu mikroklimat działa leczniczo na drogi oddechowe. Położenie Międzywodzia na mierzei pomiędzy morzem a jeziorem przyciąga co roku wielu amatorów sportów wodnych.

Co warto zobaczyć w Międzywodziu?

 
PLAŻA

Plaża w Międzywodziu to szeroka, piaszczysta, piękna plaża, która zachęca do kąpieli w morzu. Na wydmie, w pobliżu plaży, znajduje się kawiarnia z tarasem widokowym. Na plaży w sezonie letnim wydzielony jest niewielkie kąpielisko. Dodatkowo na terenie plaży ustawione są dmuchane atrakcje dla dzieci.

 PRZYSTAŃ JACHTOWA (ul. Zatoczna)

Na miłośników żagli czeka na wskroś odnowiona oraz dostosowana do unijnych standardów przystań jachtowa przy Zatoce Kamieńskiej - cumują tu niewielkie jachty, można wypożyczyć sprzęt pływający. Latem można popłynąć turystycznym stateczkiem w rejs po zalewie.

 BAŁTYCKI PARK EDUKACYJNY (ul. Bałtycka)

Bałtycki Park Edukacyjny to idealne miejsce dla małych dzieci. To właśnie tutaj mogą zapoznać się z fauną i florą naszego rodzimego morza.  W parku rozmieszczono kilka stanowisk z ciekawostkami na temat Morza Bałtyckiego. Cały park znajduje się na świeżym powietrzu. 

Ostatnia aktualizacja - listopad 2023 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.dziwnow.com.pl nie odpowiada.
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00