Międzyzdroje

Międzyzdroje

Jadąc wzdłuż wybrzeża z Dziwnowa na zachód, dojedziemy do Międzyzdrojów, oddalonych od Dziwnowa o ok. 25km. Międzyzdroje to znane uzdrowisko i wczasowisko polskiego wybrzeża. Szerokie, piaszczyste plaże i wspaniały mikroklimat zachęcają do kąpieli morskich oraz słonecznych. Molo, nadmorska promenada, plaża, park, lasy Wolińskiego Parku Narodowego oraz piękne krajobrazy stwarzają tu wyjątkowy, letniskowy klimat. W Międzyzdrojach przygotowano dla turystów dobrą bazę noclegową i gastronomiczną.

Jakie atrakcje warto zobaczyć w Międzyzdrojach?

PLAŻA

Plaża w Międzyzdrojach to czyste, piaszczyste miejsce. W sezonie letnim znajduje się tutaj wiele atrakcji dla dzieci. Dodatkowym atutem są restauracje, puby i bary, które latem funkcjonują tuż przy plaży, aby odwiedzający miasto Turyści mogli na wyciągnięcie ręki zjeść coś dobrego, albo ugasić pragnienie. 

MOLO 

Obecne molo w Międzyzdrojach ma 395 metrów długości i zakończone jest przystanią dla turystycznych statków. Roztacza się z niego wspaniały widok na morze, plażę oraz na woliński klif. Wejście na molo jest bezpłatne.

PROMENADA GWIAZD

Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach to jeden z najbardziej znanych punktów tego miejsca. Powstała już w 1996 roku. Jednak co roku była aktualizowana. Na słynnym deptaku, słynne osoby, pozostawiły odcisk swojej dłoni. Od 2016 odbywa się internetowy plebiscyt „Idol Publiczności”, w którym to internauci mają prawo wybrać zwycięzcę. Osoba z największą ilością głosów zostaje tam uwieńczona. 

PROMENADA NADMORSKA 

Promenada nadmorska to miejsce spacerów, przy którym ulokowanych jest wiele punktów gastronomicznych i sklepików z pamiątkami. Nie może zabraknąć, w letnim wypoczynku, przechadzek po promenadzie. To właśnie tutaj większość osób odpoczywa. 

Ostatnia aktualizacja - listopad 2023 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.dziwnow.com.pl nie odpowiada.
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00